Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czekamy az z grona spiskowców odejdą kolejne panie i panowie... Podobno juz jest tylko ok 8 osób. Bądźcie twarde. W grupie sila.!!! A w pojedynkę blady strach..ha
a ty co, z tych co zrejterowali? Jakoś nie widziałem, by ktos tracił przekonania o słuszności postępowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy az z grona spiskowców odejdą kolejne panie i panowie... Podobno juz jest tylko ok 8 osób. Bądźcie twarde. W grupie sila.!!! A w pojedynkę blady strach..ha
Bo ludzie zaczynają rozumieć o co chodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smieja sie, ale z was babeczki :*
Jak na babeczkę mam spore co nieco gdzie trzeba, hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo ludzie zaczynają rozumieć o co chodzi...
No blagam jak tutaj pisza ze 3 osoby przeciw.. Juz sie powtarzaja :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo ludzie zaczynają rozumieć o co chodzi...
Nieeeee ;) Bo nikt nie odchodzi :) Liczba 8 z d...y wzięta :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na babeczkę mam spore co nieco gdzie trzeba, hahaha
Gdzie trzeba? Trzeba w głowie. A tam niestety nie masz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie trzeba? Trzeba w głowie. A tam niestety nie masz.
To życze ci, byś ty miał w głowie to, co ja mam tam, gdzie trzeba, hahaha. Najlepiej dosłownie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To życze ci, byś ty miał w głowie to, co ja mam tam, gdzie trzeba, hahaha. Najlepiej dosłownie ;)
Ale jestes plytki ;o wspolczuc ci tylko biedactwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dzisiejszych czasach nie można obrażać dzieci, wyzywać, stosowac wobec nich wulgarnych i niecenzuralnych słów - to jest znęcanie się psychiczne.   Gdyby rodzic w domu tak postępował wobec własnego dziecka, zaraz opieka by się nim mogła zainteresować.   A ja sie pytam - czemu nie interesują się, gdy taką przemoc stosuje nauczyciel? Niby wykwalifokowany pedagog. Dyrektorka. No halo, gdzie są służby? Głusi jesteście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odchodzą co mądrzejsi i myślący racjonalnie wycofują się z wcześniejszych zarzutów...i podpisują lojalki. A bastion nie myślących strategicznie nauczycielek walczy... A do emerytury daleko 67 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy az z grona spiskowców odejdą kolejne panie i panowie... Podobno juz jest tylko ok 8 osób. Bądźcie twarde. W grupie sila.!!! A w pojedynkę blady strach..ha
a skad ma pan takie wiadomości panie Lis.jest pan bardziej na bieząco z niektórymi tematami niz sami zainteresowani.a może to WIELKI BRAT,co ma oko na wszystko.a po zatym to niekyóre wiadomości co pan posiada (piszac na f)NIE POWINNY BYĆ OGÓLNIE DOSTEPNE.(CZYJAS NP.SYTUACJA ZDROWOTNA)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dzisiejszych czasach nie można obrażać dzieci, wyzywać, stosowac wobec nich wulgarnych i niecenzuralnych słów - to jest znęcanie się psychiczne. Gdyby rodzic w domu tak postępował wobec własnego dziecka, zaraz opieka by się nim mogła zainteresować. A ja sie pytam - czemu nie interesują się, gdy taką przemoc stosuje nauczyciel? Niby wykwalifokowany pedagog. Dyrektorka. No halo, gdzie są służby? Głusi jesteście?
Nikt nie moze zarzucic Pani Elak wulgaryzmow. Kazdemu innemu z tej glupiej szkoly tak, ale nie Jej. Wiec jesli nie wiesz to sie nie udzielaj , proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dzisiejszych czasach nie można obrażać dzieci, wyzywać, stosowac wobec nich wulgarnych i niecenzuralnych słów - to jest znęcanie się psychiczne. Gdyby rodzic w domu tak postępował wobec własnego dziecka, zaraz opieka by się nim mogła zainteresować. A ja sie pytam - czemu nie interesują się, gdy taką przemoc stosuje nauczyciel? Niby wykwalifokowany pedagog. Dyrektorka. No halo, gdzie są służby? Głusi jesteście?
Jakby mieli powód to by się zainteresowali. Widocznie nie mają ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie moze zarzucic Pani Elak wulgaryzmow. Kazdemu innemu z tej glupiej szkoly tak, ale nie Jej. Wiec jesli nie wiesz to sie nie udzielaj , proste.
Człowieku, żartujesz sobie??? Jak kilkaset osób podpisze, że ona je stosuje, to też nie uwierzysz? I jakoś ani dzieci ani rodzice nie mówią ni słowa na innych nauczycieli, tylko na dyrektorkę. Więc nie odbijaj piłeczki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby mieli powód to by się zainteresowali. Widocznie nie mają ;-)
O nie nie ;) Ci, co trzeba już się zainteresowali. Może po prostu jeszcze nie wszyscy o tym wiedzą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku, żartujesz sobie??? Jak kilkaset osób podpisze, że ona je stosuje, to też nie uwierzysz? I jakoś ani dzieci ani rodzice nie mówią ni słowa na innych nauczycieli, tylko na dyrektorkę. Więc nie odbijaj piłeczki!
Tak to wlasnie jest jak sie wierzy takim rzeczom, bo jeden len z drugim leniem podpisza. Jak ktos zna Pania Elak to wie i nie podda sie tym klamczuchom. a ja nigdy nie uwierze bo wulfaryzmy i Pani Elak to dwie inne sprawy. I nie wymyslaj bo zlo wraca jak bumerang zlotko . Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odchodzą co mądrzejsi i myślący racjonalnie wycofują się z wcześniejszych zarzutów...i podpisują lojalki. A bastion nie myślących strategicznie nauczycielek walczy... A do emerytury daleko 67 lat
Że niby co ??? Co za bzdury ?? No chyba, że to pani Hania we własnej osobie pisze i chwali się, że ktos skruszony przyszedł się kajać i jeszcze mu jakąś dziwną lojalkę dała podpisać. Ja nie słyszałem, by w szkole lojalki podpisywać. Ale może to hitlerowskie rządy pani hani takie zasady wprowwadziły :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uffff, to mi ulżyło ;) To znaczy, ze pani Elak zostanie zalana całym złem, jakie przelała na uczniów i pracowników ;) Z lekkim sercem pójde spać ;)
Tak to wlasnie jest jak sie wierzy takim rzeczom, bo jeden len z drugim leniem podpisza. Jak ktos zna Pania Elak to wie i nie podda sie tym klamczuchom. a ja nigdy nie uwierze bo wulfaryzmy i Pani Elak to dwie inne sprawy. I nie wymyslaj bo zlo wraca jak bumerang zlotko . Pozdrawiam :)
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo lis. Ja tez slyszaam ze kruszeją szeregii... A pracy brak .. Chyba ze w Lizbonie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uffff, to mi ulżyło ;) To znaczy, ze pani Elak zostanie zalana całym złem, jakie przelała na uczniów i pracowników ;) Z lekkim sercem pójde spać ;)
Hihihi nie nie nie, to wasz bastion idiotow bedzie odpowiadal za krzywdy i cierpienia jakie jej daliscie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 44

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...